Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18235
Title: Оздоровчі аспекти видимих і прихованих проявів та ефектів молитов і літургій
Authors: Лазорик, Михайло Іванович
Keywords: молитва, літургія, дослідження крові, аура, продукти мироточення, ефект Кірліан
Issue Date: 2017
Publisher: ТОВ Поліграфцентр "ЛІРА"
Citation: Оздоровчі аспекти видимих і прихованих проявів та ефектів молитов і літургій [Текст] / М. І. Лазорик // Науковий вісник Ужгородського університету : серія: Медицина / редкол.: А.С. Головацький (голова), З.Й.Фабрі та ін. – Ужгород : ПП "Ліра", 2017. – Вип. 2 (56). – С. 51-58. – Бібліогр.: с.57 (26 назв). – Рез.англ.
Abstract: Наведено і проаналізовано результати власних 20-річних досліджень автора динаміки аури людей візу- альними і апаратними методами, окремих показників крові з пальця і вени та продуктів мироточення. Виявлено, описано і пояснено видимі та приховані прояви і ефекти до, під час і після молитов і літургій та запропоновано відкрито обговорювати і практично використовувати їх для оздоровлення людей. Ключові слова: молитва, літургія, аура, дослідження крові, продукти мироточення, ефект Кірліан
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18235
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Медицина. Випуск 2 (56) - 2017Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.