Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19475
Название: Закарпаття в транскордонному співробітництві України з державами Центрально-Східної Європи (1990-ті роки)
Авторы: Приходько, Володимир Панасович
Ключевые слова: Транскордонне співробітництво, Центрально- Східна Європа
Дата публикации: 2003
Издательство: Госпрозрахунковий редакційно-видавничий відділ управління у справах преси та інформації
Библиографическое описание: Нариси історії Закарпаття. Том ІІІ(1946-1991).- Ужгород: Госпрозрахунковий редакційно-видавничий відділ управління у справах преси та інформації, 2003.-648 с.
Краткий осмотр (реферат): Закарпатська область впродовж 1990-их років відігравала активну роль у розвитку міжнародних відносин України на європейському напрямку її зовнішньої політики. Особливо вагомим був вклад Закарпаття у становлення і розвиток нової системи міжнародних стосунків незалежної Української держави з сусідніми постсоціалістичними країнами Центрально-Східної Європи - Угорщиною, Словаччиною, Польщею.
Описание: В розділі розглянуто співробітництво Закарпаття з державами Центрально-Східної Європи в 1990-их роках. Розділ є частиною ІІІ тому "Нарисів історії Закарпаття". У ІІІ томі "Нарисів історії Закарпаття" колективом авторів зроблено спробу об'єктивно дослідити: становлення радянської влади в Закарпатті у повоєнний період, розвиток промисловості, аграрно-виробничих та соціальних відносин на селі, торгівлі громадського харчування та побутового обгрунтування, охорони здоров'я, спорту і туризму, ветеринарної медицини, освіти і науки, культури і мистецтва, а також стану релігійного питання.
Тип: Text
Тип публикации: Книга, підручник
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19475
ISBN: 966-7186-80-6
Располагается в коллекциях:Наукові публікацї кафедри міжнародних економічних відносин

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
транскордонне співробітництво.pdf26.56 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.