Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19475
Назва: Закарпаття в транскордонному співробітництві України з державами Центрально-Східної Європи (1990-ті роки)
Автори: Приходько, Володимир Панасович
Ключові слова: Транскордонне співробітництво, Центрально- Східна Європа
Дата публікації: 2003
Видавництво: Госпрозрахунковий редакційно-видавничий відділ управління у справах преси та інформації
Бібліографічний опис: Нариси історії Закарпаття. Том ІІІ(1946-1991).- Ужгород: Госпрозрахунковий редакційно-видавничий відділ управління у справах преси та інформації, 2003.-648 с.
Короткий огляд (реферат): Закарпатська область впродовж 1990-их років відігравала активну роль у розвитку міжнародних відносин України на європейському напрямку її зовнішньої політики. Особливо вагомим був вклад Закарпаття у становлення і розвиток нової системи міжнародних стосунків незалежної Української держави з сусідніми постсоціалістичними країнами Центрально-Східної Європи - Угорщиною, Словаччиною, Польщею.
Опис: В розділі розглянуто співробітництво Закарпаття з державами Центрально-Східної Європи в 1990-их роках. Розділ є частиною ІІІ тому "Нарисів історії Закарпаття". У ІІІ томі "Нарисів історії Закарпаття" колективом авторів зроблено спробу об'єктивно дослідити: становлення радянської влади в Закарпатті у повоєнний період, розвиток промисловості, аграрно-виробничих та соціальних відносин на селі, торгівлі громадського харчування та побутового обгрунтування, охорони здоров'я, спорту і туризму, ветеринарної медицини, освіти і науки, культури і мистецтва, а також стану релігійного питання.
Тип: Text
Тип публікації: Книга, підручник
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19475
ISBN: 966-7186-80-6
Розташовується у зібраннях:Наукові публікацї кафедри міжнародних економічних відносин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
транскордонне співробітництво.pdf26.56 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.