Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19656
Название: Незалежність та самостійність адвоката: проблеми розмежування.
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; незалежність адвоката, самостійність адвоката.
Дата публикации: 2017
Издательство: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Незалежність та самостійність адвоката: проблеми розмежування. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. 2017. Вип. 42. С. 242-246. (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Краткий осмотр (реферат): У статті автором досліджуються проблеми розмежування між незалежністю та самостійністю адвоката. Вказується, що незалежність адвоката слід розглядати як на зовнішньому, так і на внутрішньому рівні та вона стосується всіх аспектів адвокатської діяльності (розглядається в якості основного принципу такої діяльності). Робиться висновок, що самостійність означає можливість адвоката вільно, на свій розсуд, на підставі внутрішнього переконання та в межах його повноважень надавати професійну правову допомогу своєму клієнту.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19656
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.