Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19656
Назва: Незалежність та самостійність адвоката: проблеми розмежування.
Автори: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключові слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; незалежність адвоката, самостійність адвоката.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Ужгородський національний університет
Бібліографічний опис: Заборовський В.В. Незалежність та самостійність адвоката: проблеми розмежування. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. 2017. Вип. 42. С. 242-246. (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Короткий огляд (реферат): У статті автором досліджуються проблеми розмежування між незалежністю та самостійністю адвоката. Вказується, що незалежність адвоката слід розглядати як на зовнішньому, так і на внутрішньому рівні та вона стосується всіх аспектів адвокатської діяльності (розглядається в якості основного принципу такої діяльності). Робиться висновок, що самостійність означає можливість адвоката вільно, на свій розсуд, на підставі внутрішнього переконання та в межах його повноважень надавати професійну правову допомогу своєму клієнту.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19656
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.