Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20037
Название: Ефективність використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві: теорія, методологія, практика
Авторы: Газуда, Михайло Васильович
Ключевые слова: природні ресурси, сільське господарство
Дата публикации: 2014
Издательство: ФОП Бреза А.Е.
Библиографическое описание: Газуда М.В. У монографії розглянуто особливості використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві з урахуванням управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовх ринкових відносин. Обґрунтовано теоретичні та методичні основи дослідження процесів використання зазначених ресурсів та механізму управління ними у сільському господарстві, здійснено оцінку ефективності їх використання та функціонування механізму управління цим використанням. Визначено пріоритетні напрями формування механізму управління використанням відновлюваних природних ресурсів у аграрній сфері у контексті зрівноваженого розвитку сільських територій: монографія. - Ужгород: ФОП Бреза А.Е., 2014, - 418 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії розглянуто особливості використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві з урахуванням управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовх ринкових відносин. Обґрунтовано теоретичні та методичні основи дослідження процесів використання зазначених ресурсів та механізму управління ними у сільському господарстві, здійснено оцінку ефективності їх використання та функціонування механізму управління цим використанням. Визначено пріоритетні напрями формування механізму управління використанням відновлюваних природних ресурсів у аграрній сфері у контексті зрівноваженого розвитку сільських територій.
Тип: Text
Тип публикации: Монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20037
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.