Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20037
Назва: Ефективність використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві: теорія, методологія, практика
Автори: Газуда, Михайло Васильович
Ключові слова: природні ресурси, сільське господарство
Дата публікації: 2014
Видавництво: ФОП Бреза А.Е.
Бібліографічний опис: Газуда М.В. У монографії розглянуто особливості використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві з урахуванням управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовх ринкових відносин. Обґрунтовано теоретичні та методичні основи дослідження процесів використання зазначених ресурсів та механізму управління ними у сільському господарстві, здійснено оцінку ефективності їх використання та функціонування механізму управління цим використанням. Визначено пріоритетні напрями формування механізму управління використанням відновлюваних природних ресурсів у аграрній сфері у контексті зрівноваженого розвитку сільських територій: монографія. - Ужгород: ФОП Бреза А.Е., 2014, - 418 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії розглянуто особливості використання відновлюваних природних ресурсів у сільському господарстві з урахуванням управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовх ринкових відносин. Обґрунтовано теоретичні та методичні основи дослідження процесів використання зазначених ресурсів та механізму управління ними у сільському господарстві, здійснено оцінку ефективності їх використання та функціонування механізму управління цим використанням. Визначено пріоритетні напрями формування механізму управління використанням відновлюваних природних ресурсів у аграрній сфері у контексті зрівноваженого розвитку сільських територій.
Тип: Text
Тип публікації: Монографія
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20037
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.