Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20046
Название: Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку: унікальний досвід дієвого мережевого партнерства ВНЗ України
Авторы: Мелеганич, Ганна Ігорівна
Усик, Віра Іванівна
Бардіна, Т. О.
Шершньова, О. В.
Урбан, О. А.
Ткаченко, Ю. В.
Стратічук, Н. В.
Сила, Т. І.
Семененко, І. М.
Петрушенко, Ю. М.
Мозолевич, Г. Я.
Махначова, Н. М.
Луцишин, Г. І.
Левицька, Н. С.
Курган- Баковеєва, Я. М.
Костюченко, Н. М.
Василенко, І. А.
Бібік, Н. В.
Березіна, О. Ю.
Данько, Ю. В.
Ключевые слова: сталий розвиток, місцева громада, університетська мережа, співпраця.
Дата публикации: 2018
Издательство: Кам’янець- Подільський : Аксіома
Библиографическое описание: Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку: унікальний досвід дієвого ме- режевого партнерства ВНЗ України / за заг. ред. В. І. Усик, Г. І. Мелеганич. – Кам’янець- Подільський : Аксіома, 2018. – 76 с.
Краткий осмотр (реферат): Це видання містить інформацію про вищі навчальні заклади України, які упродовж 2011–2017 років за ініціативи спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створили унікальну мережу партнерських ВНЗ. Освітня мережа допомагала Проекту в реалізації певних цілей і завдань у громадах України, підвищувала знання та компетенції студентів різних спеціальностей і водночас створювала унікальні власні продукти для студентського й академічного середовища. Найцікавішими щорічними заходами стали студентські дебати та літні школи зі сталого розвитку, а також конкурси наукових робіт і проектів на зазначену тематику. Найкращим результатом роботи стало, крім десятків проведених спільних заходів, здобуття успіхів окремими викладачами та студентами, історії яких наведено у виданні.
Описание: Це видання містить інформацію про вищі навчальні заклади України, які упродовж 2011–2017 років за ініціативи спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створили унікальну мережу партнерських ВНЗ. Освітня мережа допомагала Проекту в реалізації певних цілей і завдань у громадах України, підвищувала знання та компетенції студентів різних спеціальностей і водночас створювала унікальні власні продукти для студентського й академічного середовища. Найцікавішими щорічними заходами стали студентські дебати та літні школи зі сталого розвитку, а також конкурси наукових робіт і проектів на зазначену тематику. Найкращим результатом роботи стало, крім десятків проведених спільних заходів, здобуття успіхів окремими викладачами та студентами, історії яких наведено у виданні.
Тип: Text
Тип публикации: Інша текстова публікація
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20046
ISBN: 978-966-496-441-5
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
book_osvitnja merezha..pdf51.86 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.