Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20251
Title: Правова природа ордера та довіреності як документів, що підтверджують повноваження адвоката в контексті змін до процесуальних кодексів
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Keywords: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; професійна правнича допомога; ордер адвоката; довіреність; оформлення повноважень адвоката.
Issue Date: 2017
Publisher: Ужгородський національний університет
Citation: Заборовський В.В. Правова природа ордера та довіреності як документів, що підтверджують повноваження адвоката в контексті змін до процесуальних кодексів. Порівняльно-аналітичне право. 2017. № 5. С. 358-361. URL: http://pap.in.ua/5_2017/107.pdf (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Abstract: У статті автором розкривається правова природа ордеру адвоката та довіреності як документів, що посвідчують повноваження адвоката в суді у контексті нещодавніх змін до процесуальних кодексів. Робиться висновок про те, що наявне правове регулювання процедури застосування ордера адвоката та довіреності свідчить як про зміну українським законодавцем свого ставлення до їх використання, так і перетворення даних документів на основні, якими можуть бути підтверджені повноваження адвоката в суді.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20251
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.