Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20251
Название: Правова природа ордера та довіреності як документів, що підтверджують повноваження адвоката в контексті змін до процесуальних кодексів
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; професійна правнича допомога; ордер адвоката; довіреність; оформлення повноважень адвоката.
Дата публикации: 2017
Издательство: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Правова природа ордера та довіреності як документів, що підтверджують повноваження адвоката в контексті змін до процесуальних кодексів. Порівняльно-аналітичне право. 2017. № 5. С. 358-361. URL: http://pap.in.ua/5_2017/107.pdf (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Краткий осмотр (реферат): У статті автором розкривається правова природа ордеру адвоката та довіреності як документів, що посвідчують повноваження адвоката в суді у контексті нещодавніх змін до процесуальних кодексів. Робиться висновок про те, що наявне правове регулювання процедури застосування ордера адвоката та довіреності свідчить як про зміну українським законодавцем свого ставлення до їх використання, так і перетворення даних документів на основні, якими можуть бути підтверджені повноваження адвоката в суді.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20251
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.