Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21084
Назва: Рекомендації щодо стійкого розвитку екологічного туризму на природоохоронних територіях Закарпатської області
Автори: Габчак, Наталія Францівна
Ключові слова: Ключові слова: екотуризм, екотуристична інфраструктура, природоохоронні території.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Збірник наукових праць. Випуск 793. Географія – Чернівці, 2017.- С. 91-96.
Бібліографічний опис: Рекомендації щодо стійкого розвитку екологічного туризму на природоохоронних територіях Закарпатської області Науковий вісник Чернівецького університету. Збірник наукових праць. Випуск 793. Географія – Чернівці, 2017.- С. 91-96.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто особливості розвитку екотуризму на великоплощинних природоохоронних територіях Закарпатської області. Визначено наявність на досліджуваній території потужнього природного та історико-культурного потенціалу. Проаналізовано забезпеченість великоплощинних природоохоронних територій краю екотуристичною інфраструктурою. Наводяться її переваги чи недоліки в межах Карпатського біосферного заповідника, трьох Національних природних парків – «Синевир», «Ужанський», «Зачарований край» та двох Регіональних ландшафтних парках – «Притисянський» та «Синяк». Виокремлено існуючі і перспективні форми екотуризму в межах досліджуваної території.
Опис: Екологічний туризм (екотуризм) – це єдиний тип туризму, який придатний для впровадження на територіях з природоохоронним статусом. Він полягає у подорожах добре збереженими природними територіями з пізнавально-освітньою метою, під час яких туристи намагаються ніяким чином не зашкодити природному середовищу, залишити якомога менше ознак свого перебування (так званий принцип «залишай лише сліди»). Окрім того, розвиток екотуризму є добрим шансом на підтримку традиційних поселень, розташованих далеко від циваілізації – тут об’єктами туризму стають історико-культурна спадщина, місцеві традиції та побутовий уклад, і й самі мешканці, для котрих екотуризм може стати головним джерелом заробітку.
Тип: Image, 3-D
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21084
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри туризму

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Рекомендації щодо стійкого розвитку екологічного туризму.doc118 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.