Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/22228
Title: Вплив зовнішнього середовища на формування дослідницьких проектів
Other Titles: Вплив зовнішнього середовища на формування дослідницьких проектів
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Колодинський, Сергій Борисович
Keywords: Дослідницькі проекти, Інноваційний тип економічного розвитку, інноваційність, Інноваційні лідери
Issue Date: 12-Oct-2018
Publisher: Одеса: ОДАБА
Citation: Брітченко І.Г. Вплив зовнішнього середовища на формування дослідницьких проектів/Колодинський С.Б., Брітченко І.Г.//Матеріали ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті» (м. Одеса, 11-12 жовтня 2018 р.). - Одеса: ОДАБА, 2018. - С. 167-172.
Series/Report no.: УДК 005.8;
Abstract: У сучасному світі відбувається переоцінка основних цінностей. Від економічної спрямованості суспільство переходить до інноваційної, від нагромадження матеріального багатства як основи особистого добробуту – до нагромадження інформації як основи суспільного прогресу. Не так володіння матеріальними благами, як володіння інформацією та інтелектуальним потенціалом визначають місце людини в сучасному суспільстві. Інвестиції в людський капітал і формування на цій основі інтелектуального капіталу суспільства перетворюються на пріоритетний загальнонаціональний інтерес.
Description: У сучасному світі відбувається переоцінка основних цінностей. Від економічної спрямованості суспільство переходить до інноваційної, від нагромадження матеріального багатства як основи особистого добробуту – до нагромадження інформації як основи суспільного прогресу. Не так володіння матеріальними благами, як володіння інформацією та інтелектуальним потенціалом визначають місце людини в сучасному суспільстві. Інвестиції в людський капітал і формування на цій основі інтелектуального капіталу суспільства перетворюються на пріоритетний загальнонаціональний інтерес.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/22228
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
КОНФЕРЕНЦІЯ-11-12_10_2018-Одеса.docxТези2.1 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.