Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/23623
Title: Сталий розвиток Карпатського регіону в євроінтеграційній стратегії України
Authors: Химинець, Володимир Васильович
Keywords: Монографія присвячена дослідженню стану та особливостей еколого-економічного розвитку Карпатського регіону в контексті його входження до складу Карпатського єврорегіону та євроінтеграційної політики України.
Issue Date: 2013
Publisher: Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»
Citation: Книга розрахована на наукових працівників, викладачів вузів, студентів, певного кола читачів, котрі цікавляться проблемами сталого розвитку та євроінтеграційними перспективами України.
Abstract: Монографія присвячена дослідженню стану та особливостей еколого-економічного розвитку Карпатського регіону в контексті його входження до складу Карпатського єврорегіону та євроінтеграційної політики України. Висвітлюються теоретичні аспекти, необхідні умови та механізми запровадження ідеї та принципів сталого розвитку в регіоні. Показано, що при розробці концепцій, програм і планів соціально-економічного розвитку Карпатського регіону у контексті євроінтеграційної політики України необхідно враховувати як комплекс сприятливих факторів (зокрема, географічний, ресурсний, рекреаційний, екологічний), так і реально існуючі фактори лімітуючого характеру (насамперед праценадлишковість, малоземелля, залежність від енергоресурсів, велика імовірність виникнення природних і техногенних катаклізмів тощо). Значна увага приділяється питанням правового забезпечення сталого розвитку, транскордонного співробітництва України та соціально
Type: Text
Publication type: Монографія
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/23623
ISBN: ISBN 978-966-02-7044-2
Appears in Collections:Наукові публікацї кафедри міжнародних економічних відносин

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
MonografiaPRAVLENA.pdf5.98 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.