Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/23623
Название: Сталий розвиток Карпатського регіону в євроінтеграційній стратегії України
Авторы: Химинець, Володимир Васильович
Ключевые слова: Монографія присвячена дослідженню стану та особливостей еколого-економічного розвитку Карпатського регіону в контексті його входження до складу Карпатського єврорегіону та євроінтеграційної політики України.
Дата публикации: 2013
Издательство: Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»
Библиографическое описание: Книга розрахована на наукових працівників, викладачів вузів, студентів, певного кола читачів, котрі цікавляться проблемами сталого розвитку та євроінтеграційними перспективами України.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена дослідженню стану та особливостей еколого-економічного розвитку Карпатського регіону в контексті його входження до складу Карпатського єврорегіону та євроінтеграційної політики України. Висвітлюються теоретичні аспекти, необхідні умови та механізми запровадження ідеї та принципів сталого розвитку в регіоні. Показано, що при розробці концепцій, програм і планів соціально-економічного розвитку Карпатського регіону у контексті євроінтеграційної політики України необхідно враховувати як комплекс сприятливих факторів (зокрема, географічний, ресурсний, рекреаційний, екологічний), так і реально існуючі фактори лімітуючого характеру (насамперед праценадлишковість, малоземелля, залежність від енергоресурсів, велика імовірність виникнення природних і техногенних катаклізмів тощо). Значна увага приділяється питанням правового забезпечення сталого розвитку, транскордонного співробітництва України та соціально
Тип: Text
Тип публикации: Монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/23623
ISBN: ISBN 978-966-02-7044-2
Располагается в коллекциях:Наукові публікацї кафедри міжнародних економічних відносин

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
MonografiaPRAVLENA.pdf5.98 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.