Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24381
Title: Особливості комплексу фізичної реабілітації для хворих з невритом лицьового нерва
Authors: Мальцева, Ольга Борисівна
Бабинець, Н.І.
Дуб, Мар'яна Михайлівна
Самойленко, С.М.
Варга, М.М.
Keywords: неврит лицьового нерва, реабілітація
Issue Date: Mar-2019
Citation: Мальцева О.Б. Особливості комплексу фізичної реабілітації для хворих з невритом лицьового нерва. / О.Б. Мальцева., Н.І. Бабинець., М.М. Дуб., С.М. Самойленко., М.М. Варга // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Традиції та інновації у підготовці фахівців з фізичної культури та фізичної реабілітації". - Київ. - 2019. - 73 с.
Abstract: Проблема створення комплексу фізичної реабілітації (ФР) для хворих з порушеннями інервації голови займає важливе місце не тільки в неврології, але також і в клінічній та сімейній медицині, тому проблема найшвидшого відновлення здоров’я, своєчасного та повного використання всіх можливостей із комплексу засобів ФР є актуальною і потребує вирішення.
Description: Лікування больових та інших неврологічних синдромів обличчя залишається однією з найскладніших проблем клінічної неврології та стоматології, що зумовлено великою складністю анатомічної будови і функціональних взаємозв’язків цієї ділянки тіла людини. У більшості випадків ураження лицьового нерва стосуються працездатного контингенту населення, тому для хворих саме клінічні прояви захворювання лежать в основі мотивації активного використання окремих елементів реабілітаційного комплексу відновлення стану здоров’я.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24381
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я
Наукові публікації кафедри основ медицини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мальцева О.Б..docx18.53 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.