Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/29747
Название: Можливості застосування досвіду Данії у розвитку велотуризму в місті Ужгород
Авторы: Габчак, Наталія Францівна
Дубіс, Лідія Францівна
Ключевые слова: Географія, туризм, Ключові слова: велотуризм, туристична інфраструктура, елементи велоінфраструктури, веломаршрут.
Дата публикации: 2019
Издательство: Киів, 2019
Библиографическое описание: Журнал «Географія та туризм» Наук. зб. /Ред.кол.: Любіцева О.О. (відп. ред.) та ін. –К: Альфа – ПІК, 2019. - Вип. 47. – Київ, 2019. – С.45-57.
Серия/номер: УДК 338.48(062);
Краткий осмотр (реферат): Мета. Визначити місце велосипедного туризму у системі основних видів спортивно-оздоровчого туризму, розкрити його суть та інфраструктурне забезпечення у межах Ужгорода Методика. У дослідженні використано загальнонаукові та спеціальні методи досліджень, у тім методи спостереження, порівняння, аналізу, синтезу та соціологічного опитування. Результати. Проаналізовано закордонний досвід, зокрема Данії, її столиці Копенгаген, щодо особливостей розвитку велоінфраструктури та можливостей його використання в місті Ужгород Закарпатської області. Висвітлено аспекти організації велотуризму в м. Ужгород на національному та трансєвропейському рівні. Проаналізовано сучасний стан, проблеми та перспективи його організації. Проведено соціологічне опитування на основі якого розроблено рекомендації щодо потенційних можливостей та загроз розвитку велотуризму на досліджуваній території.
Описание: Наукова новизна. Використовуючи іноземний досвід, системний підхід до організації велоінфраструктури міст, особливістю яких .є збереження рис седньовічного просторового планування у поєднанні з сучасною просторовою структурою, запропоновано підходи і розроблено проект створення велоінфраструктури міста Ужгород. Практична значимість. Запозичення досвіду та практичних надбань м. Копенгаген у створенні велоінфраструктури, врахування особливостей розвитку і просторової організації Ужгорода дає змогу уникнути низки помилкових рішень і запропонувати сучасний проект розвитку цієї інфраструктури у межах його території. Проект також враховує вимоги, які закладені у Програмі розвитку велосипедної інфраструктури у м. Ужгород на 2016-2020 рр
Тип: Image, 3-D
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/29747
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туризму



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.