Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/33095
Назва: Масове суспільство та критична теорія Франкфуртської школи
Автори: Вегеш, Ігор Миколайович
Ключові слова: Політична наука, Франкфуртська школа, масове суспільство, критична школа
Дата публікації: 2019
Видавництво: Ужгород: ПП Роман О. І.
Бібліографічний опис: Вегеш І. Масове суспільство та критична теорія Франкфуртської школи. «Карпатська Україна – етап українського державотворення: історія і сучасність». Матеріали наукової конференції, присвяченої 80-річчю проголошення незалежності Карпато-Української держави і 145-річчю від дня народження видатного закарпатського політика й громадсько-культурного мислителя Августина Волошина (м. Ужгород, 14 березня 2019 року). Ужгород, 2019. С. 216-220.
Короткий огляд (реферат): Свого найбільшого розквіту концепція масового суспільства досягла у 1940-1960-х рр. Таку зацікавленість проблемами можливостей людини у розвинутих суспільствах зумовили ревізія марксизму у західній політичній науці, переосмислення наслідків Другої світової війни (комплекси, пов’язані з утворенням тоталітарності та переживання за майбутнє демократії), а також молодіжні бунти з ідеєю контркультури як альтернативи культурі споживання. Загалом, звертання до цієї проблематики зберігало такий самий міждисциплінарний характер, як це мало місце наприкінці ХІХ – на початку ХХ століть. Доволі велика кількість науковців, які представляли різні галузі знань – філософія політики, соціологія, культурологія, психологія – намагалися дати відповідь на питання суб’єкт-об’єктних відносин у масовому суспільстві, виходячи з позицій власних вузькоспеціалізованих пошуків.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/33095
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри політології і державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Карпатська Україна 3.pdf3.22 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.