Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34489
Title: ЗВІТ з оцінки впливу на довкілля Проекту «Будівництво автомобільної дороги на ділянці від державного кордону з Угорщиною до автомобільної дороги М-24 Велика Добронь - Мукачеве – Берегове – КПП «Лужанка», Закарпатська область»
Authors: Пересоляк, Владислав Юрійович
Романко, Володимир Олександрович
Пересоляк, Галина Василівна
Яким, Володимир Володимирович
Keywords: звіт, оцінка, оцінка впливу на довкілля, проект
Issue Date: 2021
Citation: Пересоляк В.Ю.,Романко В.О.,Пересоляк Г.В.,Яким В.В . ЗВІТ з оцінки впливу на довкілля Проекту «Будівництво автомобільної дороги на ділянці від державного кордону з Угорщиною до автомобільної дороги М-24 Велика Добронь - Мукачеве – Берегове – КПП «Лужанка», Закарпатська область» Ужгород-2021.С- 166.
Series/Report no.: ;202012107112
Abstract: Проєктна автомобільна дорога від державного кордону з Угорщиною до автомобільної дороги М-24 Велика Добронь – Мукачеве – Берегове – КПП "Лужанка" проходить по землях сільськогосподарського значення по території Берегівського району. Планована діяльність передбачає розвиток та удосконалення загальнодержавної та місцевої дорожньо-транспортної інфраструктури, оздоровлення, покращення безпеки, соціально-екологічного та санітарного стану в містах Берегове, Мукачеве та сільських (селищних) територіальних громадах Берегівського та Мукачівського районів Закарпатської області у результаті поліпшення організації дорожнього руху та спрямування транспортних потоків за межі вулично-дорожньої мережі населених пунктів.
Type: Text
Publication type: Звіт
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34489
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадаструItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.