Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/37735
Название: Робоче проектування в землеусстрої
Другие названия: Робоче проектування
Авторы: Пересоляк, Владислав Юрійович
Радиш, Ігор Петрович
Марухнич, Тетяна Борисівна
Пересоляк, Роман Владиславович
Ключевые слова: Землеустрій, проектування,, Охорона земель, раціональне використання земель, рекультивація, протиєрозійні гідротехнічні споруди, консервація земель, родючий шар грунту
Дата публикации: 2021
Издательство: "Говерла"
Библиографическое описание: Робоче проектування в землеустрої, к.н.д.у.В.Ю.Пересоляк, к.т.н. І.П.Радиш, Р.В.Пересоляк, Т.Б.Марухнич, Ужгород, УжНУ "Говерла"2021, 138 с.
Краткий осмотр (реферат): Конспект лекцій розроблений за навчальною дисципліною «Робоче проектування в землеустрої », що викладається для студентів з спеціальністі 193 «Геодезія та землеустрій» на кафедрі землевпорядкування та кадастру географічного факультету УжНУ. В даному навчально-методичному виданні наведені узагальнені принцити , методи та методологію виконання робочого проектування в землеустрої, їх правові аспекти з застосуванням норм ДБН, ДСТУ, ГОСТ, СНіПів Також наведено особливості розроблення робочих проектів в землеустрої для збереження природних ландшафтів.
Описание: Антропогенне навантаження та ерозія ґрунтів є найбільш поширеним видом їх деградації, а також однією з головних причин екологічної нестабільності та економічних втрат у сільськогосподарському та лісогосподарському виробництві . Робочі проекти землеустрою розробляються з метою регенерації природного середовища на яке вплинула життєдіяльність людини - порушених внаслідок будівництва доріг, промислових підприємств а також дослідно-промислової розробки родовищ , нафти, газу , корисних копалин та інших . Робочі проекти землеустрою передбачають реалізацію заходів з рекультивації порушених земель, консервації деградованих та малопродуктивних угідь, поліпшення сільськогосподарських і лісогосподарських угідь, захисту земель від ерозії, підтоплення, заболочення, вторинного засолення, висушення, зсувів, ущільнення, закислення, забруднення промисловими та іншими відходами, радіоактивними та хімічними речовинами. Курс лекцій розкриває 9 основних тем робочого проектування: страдії та види робочих проектів. Складові та порядок робочого проектування рекультивації порушених земель, протиерозійних гідротехнічних споруд, організації та забудови територій колективних садів, освоєння земель для сільськогосподарських потреб, створення захисту лісових насаджень, поліпшення природних кормових угідь.
Тип: Text
Тип публикации: Лекції
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/37735
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадастру

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Курс лекцій Робоче проектування в землеустрої 2021.pdf3.15 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.