Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/43853
Назва: Теоретико-методологічні підходи до вивчення суспільно-політичних інститутів та процесів
Автори: Асланов, Стеллас Антипович
Вегеш, Ігор Миколайович
Вегеш, Микола Миколайович
Дербак, Анжеліка Петрівна
Зан, Михайло Петрович
Зеленько, Г.
Кічера, Надія Михайлівна
Ключкович, Анатолій Юрійович
Колодій, Маріанна Михайлівна
Кумар, Ганна Василівна
Лендьел, Мирослава Олександрівна
Остапець, Юрій Олександрович
Романюк, Анатолій Семенович
Токар, Маріан Юрійович
Червеняк, Кристина Тарасівна
Шелемба, Марта Михайлівна
Шелемба, Михайло Михайлович
Ключові слова: Україна, Центрально-Східна Європа, політична наука, методологія політичної науки, політичні інститути, політичний процес, перехід до демократії, національна безпека, публічне управління та адміністрування, демократизація, регіональні партії, модель політичного розвитку, гібридний політичний режим, демократичний транзит, місцеві політичні інститути, локальна демократія, місцеві вибори, електоральні процеси, електоральний простір, націоналізація партійної системи, політичне представництво міноритарних етнічних груп, суб’єктність етнічних спільнот, неурядові організації, публічна влада, національна самосвідомість, політична суб’єктність етнічних спільнот.
Дата публікації: 2022
Видавництво: Ужгород: Поліграфцентр «Ліра»
Бібліографічний опис: Теоретико-методологічні підходи до вивчення суспільно-політичних інститутів та процесів: колективна монографія / за заг. ред.: Юрія Остапця і Маріана Токаря; [авт. колект.: С. Асланов, І. Вегеш, М. Вегеш, А. Дербак, М. Зан, Г. Зеленько, Н. Кічера, А. Ключкович, М. Колодій, Г. Кумар, М. Лендьел, Ю. Остапець, А. Романюк, М. Токар, К. Червеняк, М. Шелемба, Мих. Шелемба]; Каф. політ. і держупр.; Ужгород. нац. ун-тет. Ужгород: Поліграфцентр «Ліра», 2022. 560 с.
Короткий огляд (реферат): Досліджено актуальні виклики теоретико-методологічних підходів до вивчення суспільно-політичних інститутів та процесів крізь бачення шляхів удосконалення демократичної практики суспільно-політичних і публічно-управлінських відносин. Зокрема, презентовано теоретико-методологічні основи досліджень децентралізаційних процесів в умовах демократичного транзиту, аналізу місцевих політичних інститутів та процесів у постсоціалістичних суспільствах, загальнонаціональних та регіональних електоральних процесів в Україні та інших державах світу, етнополітичних явищ і процесів крізь призму вивчення феноменів етнополітичної стабільності, проявів етнонаціонального фактора у політичних процесах, політичного представництва міноритарних етнічних груп, політичної суб’єктності етнічних спільнот в Україні та у країнах Центральної Європи. Також подано авторські підходи до вивчення теоретико-методологічних аспектів соціальної політики і розвитку системи неурядових організацій в Україні. Видання стане в нагоді всім, хто цікавиться вивченням теоретико-методо- логічних засад суспільно-політичних інститутів та процесів, дослідженням питань розбудови і взаємовідносин держави й суспільства, державної політики.
Тип: Text
Тип публікації: Монографія
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/43853
ISBN: ISBN 978-617-596-352-4
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри політології і державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методологія політичної науки_Монографія.pdf4.81 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.