Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/45415
Название: Актуальні виклики публічного управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.
Авторы: Токар, Маріан Юрійович
Ключевые слова: Публічне управління, державна безпека, громадський порядок
Дата публикации: 23-сен-2022
Издательство: Ужгород: ТОВ "РІК-У", 2022.
Библиографическое описание: токар М. Актуальні виклики публічного управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.. Формат розвитку відносин України та країн Центральної Європи у контексті російсько-української війни: Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції (м. Ужгород, 23 вересня 2022 року) / Ю. Остапець, М. Палінчак (голови редкол.); відповідальні за випуск: М. Вегеш, В. Гиря. Ужгород: ТОВ «РІК-У», 2022. С. 190 - 193.
Краткий осмотр (реферат): В умовах повномасштабної агресії путінського режиму Російської Федерації в Україну в 2022 році вкотре актуалізувалася проблема державної безпеки та охорони громадського порядку. Повноцінно ці аспекти до сьогодні не були вирішені, а відтак потребують глибокого переосмислення, виходячи із сучасних обставин геополітичного та внутрідержавного й регіонального становища. Реформа децентралізації, з її районуванням та передачею певних управлінських повноважень на місцеві органи публічної влади, не була доведена до логічного завершення. Втім, гостра фаза російсько-української війни не зняла цю проблему з порядку денного, а навпаки – посунула її у пріоритетну площину післявоєнного періоду. Сподіваємося, що пошук нових напрямків вдосконалення й унормування сталої системи державної безпеки та охорони громадського порядку на місцях, зокрема засобами публічного управління, відтепер в Україні буде здійснюватися із урахуванням прогалин і недоопрацювань, які викрила сучасна війна.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/45415
ISBN: 978-617-8046-77-4
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри соціології і соціальної роботиВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.