Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/45415
Назва: Актуальні виклики публічного управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.
Автори: Токар, Маріан Юрійович
Ключові слова: Публічне управління, державна безпека, громадський порядок
Дата публікації: 23-вер-2022
Видавництво: Ужгород: ТОВ "РІК-У", 2022.
Бібліографічний опис: токар М. Актуальні виклики публічного управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.. Формат розвитку відносин України та країн Центральної Європи у контексті російсько-української війни: Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції (м. Ужгород, 23 вересня 2022 року) / Ю. Остапець, М. Палінчак (голови редкол.); відповідальні за випуск: М. Вегеш, В. Гиря. Ужгород: ТОВ «РІК-У», 2022. С. 190 - 193.
Короткий огляд (реферат): В умовах повномасштабної агресії путінського режиму Російської Федерації в Україну в 2022 році вкотре актуалізувалася проблема державної безпеки та охорони громадського порядку. Повноцінно ці аспекти до сьогодні не були вирішені, а відтак потребують глибокого переосмислення, виходячи із сучасних обставин геополітичного та внутрідержавного й регіонального становища. Реформа децентралізації, з її районуванням та передачею певних управлінських повноважень на місцеві органи публічної влади, не була доведена до логічного завершення. Втім, гостра фаза російсько-української війни не зняла цю проблему з порядку денного, а навпаки – посунула її у пріоритетну площину післявоєнного періоду. Сподіваємося, що пошук нових напрямків вдосконалення й унормування сталої системи державної безпеки та охорони громадського порядку на місцях, зокрема засобами публічного управління, відтепер в Україні буде здійснюватися із урахуванням прогалин і недоопрацювань, які викрила сучасна війна.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/45415
ISBN: 978-617-8046-77-4
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри соціології і соціальної роботиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.