Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4673
Title: Правова природа принципів, на яких побудовані взаємовідносини адвоката із судом та іншими учасниками судового провадження
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Манзюк, Василь Васильович
Keywords: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, Ключові слова: адвокат, адвокатська діяльність, принцип законності, принцип незалежності адвоката, принцип домінантності інтересів клієнта, принцип чесності та порядності, дисциплінарна відповідальність адвоката, дисциплінарний проступок.
Issue Date: 2015
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Заборовський В.В., Манзюк В.В. Правова природа принципів, на яких побудовані взаємовідносини адвоката із судом та іншими учасниками судового провадження / В.В. Заборовський, В.В. Манзюк // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія : Право. – 2015. – Вип. 32. – Т. 3. – С. 157-161. (стаття, фахове видання).
Abstract: У статті досліджено правову природу принципів, на яких побудовані взаємовідносини адвоката з судом та іншими учасниками судового провадження. В статті робиться висновок, що такими принципами, на яких повинні базуватися дані взаємовідносини є: принцип законності, принцип незалежності адвоката та домінантності інтересів клієнта у відносинах адвоката з судом і принцип чесності та порядності під час здійснення професійної діяльності в суді. Стаття розкриває теоретичні підходи та норми національного законодавства щодо вищевказаних принципів.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4673
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.