Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4680
Title: Правова природа відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Манзюк, Василь Васильович
Keywords: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, Ключові слова: адвокат, неповага до суду, відповідальність адвоката, прояв неповаги до суду, злісне ухилення
Issue Date: 2015
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Заборовський В.В., Манзюк В.В. Правова природа відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду [Електронний ресурс] / В.В. Заборовський, В.В. Манзюк // Порівняльно-аналітичне право. – 2015. – № 2. – С. 294–297. – Режим доступу: http://pap.in.ua/2_2015/88.pdf (стаття, фахове видання).
Abstract: У статті досліджено правову природу відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду. У роботі досліджується стан правового регулювання відповідальності за прояв неповаги до суду в іноземних країнах, зокрема в країнах англосаксонської правової системи. Робиться висновок про те, що наявні положення національного законодавства, які регламентують таку відповідальність, вказують на можливі непередбачувані наслідки в їх застосуванні. Така непередбачуваність пов’язана з тим, що в українському законодавстві відсутнє легально закріплене поняття «неповага до суду», натомість наявна значна кількість оціночних понять.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4680
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.