Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4680
Назва: Правова природа відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду
Автори: Заборовський, Віктор Вікторович
Манзюк, Василь Васильович
Ключові слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, Ключові слова: адвокат, неповага до суду, відповідальність адвоката, прояв неповаги до суду, злісне ухилення
Дата публікації: 2015
Видавництво: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Бібліографічний опис: Заборовський В.В., Манзюк В.В. Правова природа відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду [Електронний ресурс] / В.В. Заборовський, В.В. Манзюк // Порівняльно-аналітичне право. – 2015. – № 2. – С. 294–297. – Режим доступу: http://pap.in.ua/2_2015/88.pdf (стаття, фахове видання).
Короткий огляд (реферат): У статті досліджено правову природу відповідальності адвоката за прояв неповаги до суду. У роботі досліджується стан правового регулювання відповідальності за прояв неповаги до суду в іноземних країнах, зокрема в країнах англосаксонської правової системи. Робиться висновок про те, що наявні положення національного законодавства, які регламентують таку відповідальність, вказують на можливі непередбачувані наслідки в їх застосуванні. Така непередбачуваність пов’язана з тим, що в українському законодавстві відсутнє легально закріплене поняття «неповага до суду», натомість наявна значна кількість оціночних понять.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4680
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.