Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5095
Название: Досвід конституційно-правового регулювання інституту президента в зарубіжних країнах
Авторы: Бєлов, Дмитро Миколайович
Бисага, Юрій Михайлович
Ключевые слова: Конституційне право
Дата публикации: 2007
Издательство: Ліра
Библиографическое описание: Бєлов Д.М., Бисага Ю.М. Досвід конституційно-правового регулювання інституту президента в зарубіжних країнах. Монографія. – Ужгород: Ліра, 2007. – 275 с.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена висвітленню окремих аспектів конституційно-правового статусу інституту президента в Україні та зарубіжних країнах. В умовах проведення конституційної реформи в нашій держави автори особливо звертають увагу на процедуру виборів глави держави, а також на основні елементи взаємовідносин президентів із органами законодавчої та виконавчої гілок влади. Враховуючи важливе місце, яке займає Президент Франції, в роботі здійснюється порівняння процесів державно-правового будівництва та зміни місця та ролі глави держави в Україні та Французькій Республіці. Робота може бути корисна як для фахівців, що займаються дослідженням конституційно-правового статусу вищих органів державної влади, так і для студентів при вивченні окремих навчальних дисциплін.
Тип: Text
Тип публикации: Монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5095
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри конституційного права та порівняльного правознавства

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
MonografiaPrezident.pdf1.87 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.