Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5095
Назва: Досвід конституційно-правового регулювання інституту президента в зарубіжних країнах
Автори: Бєлов, Дмитро Миколайович
Бисага, Юрій Михайлович
Ключові слова: Конституційне право
Дата публікації: 2007
Видавництво: Ліра
Бібліографічний опис: Бєлов Д.М., Бисага Ю.М. Досвід конституційно-правового регулювання інституту президента в зарубіжних країнах. Монографія. – Ужгород: Ліра, 2007. – 275 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена висвітленню окремих аспектів конституційно-правового статусу інституту президента в Україні та зарубіжних країнах. В умовах проведення конституційної реформи в нашій держави автори особливо звертають увагу на процедуру виборів глави держави, а також на основні елементи взаємовідносин президентів із органами законодавчої та виконавчої гілок влади. Враховуючи важливе місце, яке займає Президент Франції, в роботі здійснюється порівняння процесів державно-правового будівництва та зміни місця та ролі глави держави в Україні та Французькій Республіці. Робота може бути корисна як для фахівців, що займаються дослідженням конституційно-правового статусу вищих органів державної влади, так і для студентів при вивченні окремих навчальних дисциплін.
Тип: Text
Тип публікації: Монографія
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5095
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри конституційного права та порівняльного правознавства

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MonografiaPrezident.pdf1.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.