Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/54293
Название: Внутрішній туризм України: тенденції, проблеми та можливості розвитку у воєнний період
Авторы: Габчак, Наталія Францівна
Габчак, Станіслав Євгенійович
Ключевые слова: Туризм і рекреація, Ключові слова: внутрішній туризм, безпека туристичних подорожей, небезпека та ризики, воєнний стан, ДАРТ.
Дата публикации: авг-2023
Издательство: Одеса
Библиографическое описание: Габчак Н., Габчак С. Внутрішній туризм України: тенденції, проблеми та можливості розвитку у воєнний пЖурнал «Економіка та суспільство». 2023. № 52. URL: https://economyandsociety.in.ua/index.php/journal/article/view/2592 DOI: 10.32782/2524-0072/2023-52-67еріод.
Краткий осмотр (реферат): На давний час в Україні триває російсько-українська війна і немає абсолютно безпечної території для відпочинку. Тому нами проаналізовані необхідні умови дотримання безпеки під час подорожей туристів та рекреантів. Виокремлено Карпатський регіон як один із найбільш «безпечних» щодо розвитку туристичної діяльності в умовах війни. Цей регіон відповідно до особливостей свого географічного розташування на крайньому заході України, вздовж кордону з європейськими країнами ЄС та НАТО, вважається найбільш захищеним від ворога і на його територію спрямований значний туристичний потік. У статті охарактеризовано нові тенденції розвитку внутрішнього туризму. Досліджено основні вимоги щодо забезпечення безпеки туризму та проаналізовано особливості відпочинку та роботи туристичних об’єктів у Карпатському регіоні в період війни, визначено певні обмеження та заборони щодо руху туристів. Розроблено й запропоновано заходи захисту туриста й туристичних підприємств зі зниженням рівня небезпеки учасників мандрівок. Окреслено законодавчі вимоги до суб’єктів туристичної діяльності, які здійснюють відповідний вид діяльності, щодо забезпечення безпеки туристів.
Описание: З 2019 року країни світу отримали чимало викликів та загроз щодо демографічного, політичного та соціально-економічного розвитку своїх територій. Туристична сфера країн зазнала великих втрат і стала однією із найбільш постраждалих секторів економіки. Тільки в січні 2022 року туристичні кампанії в повному об’ємі відновили свою роботу, оскільки почала зростати кількість рекреантів на весняний та літній відпочинковий сезони. Однак, показників туристичних прибутків, які були до пандемії COVID-19 так і до сьогоднішнього дня не досягнуто. Наприкінці 2021 року відбулись позитивні зміни щодо збільшення туристичного потоку в Україні і він досяг 3 млн. осіб, але ці показники втрачені у зв’язку з російсько-українською війною.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/54293
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туризму



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.