Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6610
Название: Методична програма навчальної дисципліни "Ділові переговори та етика в міжнародному бізнесі"
Другие названия: Methodical program discipline "Business negotiations and ethics in international business"
Авторы: Корсак, Роман Володимирович
Ключевые слова: Бізнес, етика, дипломатія
Дата публикации: 2009
Издательство: Видавництво: ЗакДУ
Библиографическое описание: Корсак Р. В. Ділові переговори та етика в міжнародному бізнесі // Методична програма навчальної дисципліни. - ЗакДУ, 2009. - 18 с.
Серия/номер: ББК-87.754+65,5;УДК-651.74:339,9 К-69
Краткий осмотр (реферат): Для сучасної етики бізнесу є апріорними питання корпоративної соціальної відповідальності. Думка, що фінансове благополуччя компанії найменше спонукає її до дотримання етичних норм, докорінно невірно; сама життя та практика бізнесу постулювала наступне твердження: «Хороша етика означає хороший бізнес».
Описание: Етика бізнесу - ділова етика, що базується на чесності, відкритості, вірності даному слову, здатності ефективно функціонувати на ринку з відповідності з діючим законодавством, встановленими правилами і традициями.
Тип: Text
Тип публикации: Методичні рекомендації
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6610
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.