Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6610
Назва: Методична програма навчальної дисципліни "Ділові переговори та етика в міжнародному бізнесі"
Інші назви: Methodical program discipline "Business negotiations and ethics in international business"
Автори: Корсак, Роман Володимирович
Ключові слова: Бізнес, етика, дипломатія
Дата публікації: 2009
Видавництво: Видавництво: ЗакДУ
Бібліографічний опис: Корсак Р. В. Ділові переговори та етика в міжнародному бізнесі // Методична програма навчальної дисципліни. - ЗакДУ, 2009. - 18 с.
Серія/номер: ББК-87.754+65,5;УДК-651.74:339,9 К-69
Короткий огляд (реферат): Для сучасної етики бізнесу є апріорними питання корпоративної соціальної відповідальності. Думка, що фінансове благополуччя компанії найменше спонукає її до дотримання етичних норм, докорінно невірно; сама життя та практика бізнесу постулювала наступне твердження: «Хороша етика означає хороший бізнес».
Опис: Етика бізнесу - ділова етика, що базується на чесності, відкритості, вірності даному слову, здатності ефективно функціонувати на ринку з відповідності з діючим законодавством, встановленими правилами і традициями.
Тип: Text
Тип публікації: Методичні рекомендації
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6610
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.