Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6672
Название: Загальні положення процедури конвертації акцій
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.03 – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право., акції, акціонери, конвертація, розміщення акцій, анулювання цінних паперів, односторонній та двосторонній правочин.
Дата публикации: 2009
Издательство: Одеська національна юридична академія
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Загальні положення процедури конвертації акцій / В.В. Заборовський // Актуальні проблеми держави і права: Зб. наук. праць. – О. : Юридична література, 2009. – Вип. 51. – С. 238-244. (стаття, фахове видання).
Краткий осмотр (реферат): В роботі ядійспсші дослідження правової природи процедури конвертації акцій. Обґрунтовується висновок про те, що конвертація акцій являс собою особливий різновид їх розміщення і полягає в обміні конвертованих цінних паперів емітента на акції нового (іншого) випуску. Робиться висновок про те, що залежно від способу конвертації її можна розглядати як односторонній, так і двосторонній правочип.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6672
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Загальні положення процедури конвертації акцій .pdf259.67 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.