Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9331
Title: ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ ТА ЙОГО ЕКОНОМІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ
Authors: Слюсаренко, Вікторія Євгенівна
Філіп, Каріна Олександрівна
Keywords: ринкова економіка, податок на додану вартість, непряме оподаткування
Issue Date: 2014
Citation: Слюсаренко В.Є. ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ ТА ЙОГО ЕКОНОМІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ [Текст] / В.Є. Слюсаренко // Науковий вісник Ужгородського університету : Серія: Економіка – Ужгород: Видавництво УжНУ "Говерла", 2014 – Вип. 1(42). – С. 218-222
Series/Report no.: УДК;336.226.322(474+4-1)
Abstract: В статті досліджено особливості та ставки податку на додану вартість у податкових системах України й країн Європи. Розкрито основні позитивні та негативні сторони податку. Проаналізовано законодавство податку на додану вартість країн-членів Європейського Союзу та України, особливості застосування стандартних та знижених ставок податку. Здійснено порівняння застосування ставок податку до деяких видів товарів та послуг. Акцентовано увагу на необхідності відрахування досвіду країн Європи при врегулюванні механізму справляння ПДВ в Україні. Здійснене обгрунтування недоцільності застосування податку на додану вартість у податковій системі України.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9331
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.