Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9401
Title: Фінансовий облік: первинна документація та облікова реєстрація
Other Titles: Financial Accounting: primary accounting documentation and registration
Authors: Лучка, Михайло Романович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Даньків, Йосип Якимович
Недошитко, Олег
Панас, Михайло Степаноаич
Keywords: Фінансовий облік, первинна документація та облікова реєстрація
Issue Date: 2005
Publisher: Київ, Знання, 2005
Citation: Фінансовий облік: первина документація та облікова реєстрація / М.Р. Лучко, М.Я. Остап'юк, Й.Я. Даньків та ін. – К.: Знання, 2005. – 319 с. – (Вища освіта ХХІ століття). ISBN 966-8148-95-9
Series/Report no.: Вища освіта ХХІ століття;
Abstract: У посібнику на системній основі висвітлюється технологія документообігу в Україні (в розрізі об’єктів обліку) з з конкретною характеристикою кожного бухгалтерського документа та реєстру. Значна увага приділяється методиці самостійного складання бухгалтерських форм документів, заповненню регістрів, складанню балансу та фінансової звітності з урахуванням їх юридичного статусу. В цілому укладачі використовують сучасні документи та реєстри обліку. Але зважаючи на незавершений стан нормативного забезпечення бухгалтерського обліку в Україні (особливо в плані первинних документів), вони використовують також окремі типові форми докумиенів, що діяли в колишньому СРСР. При цьому врахована спроможність цих документів повною мірою нести первинну облікову інформацію, відповідність сучасному рівню господарювання. Крім того, укладачі пропонують ряд документів розроблених ними самостійно, зокрема відомвість кількісного обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів, зразок оформлення акта виконання робіт (надання послуг), розрахунок (кошторис) витрат на відрядження. Для студент вав економічних спеціальностей. Книга буде корисною також викладачам вищих навчальних закладів, науковцям, підприємцям, бухгалтерам, аудиторам і економістам-практикам.
Description: На основі системного підходу висвітлена технологія документообігу в Україні (в розрізі об’єктів обліку) з з конкретною характеристикою кожного бухгалтерського документа та реєстру. З.
Type: Text
Publication type: Книга, підручник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9401
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудиту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
час. 1(1-120 ст.).doc2.77 MBMicrosoft WordView/Open
час.2(121-226ст).doc2.03 MBMicrosoft WordView/Open
час.3(227-334ст).doc2.86 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.