Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9410
Title: Від зародження облікової культури до експансії подвійної бухгалтерії
Other Titles: From the birth registration culture for expansion of double-entry bookkeeping
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Ценклер, Наталія Іванівна
Keywords: Бухгалтерський облік: ІСТОРІЯ, облік , історія, стародавній світ, таблички, папірус, книги, кодекси, публічно-правова звітність, парадигми обліку, камеральна бухгалтерія, подвійний запис, диграфізм, експансія.
Issue Date: 2012
Publisher: Житомирський державний технологічний університет
Citation: Даньків Й.Я.Від зародження облікової культури до експансії подвійної бухгалтерії /Й.Я. Даньків, М.Я. Остап’юк, Н.І. Ценклер. - Вісник Житомирського державного технологічного університету/ Економічні науки. - Житомир: № 3(61) - 2012. – С. 260-263. .
Series/Report no.: Вісник Житомирського державного технологічного університету;Економічні науки, - № 3(61) - 2012. – С. 260-263.
Abstract: Бухгалтерський облік як комплекс наукових категорій, як рахунковедення дозволяє виявити і оцінити суть практичної діяльності будь-якої бухгалтерії в будь-якій країні світу. Ця категорія в своїх первинних витоках мала початком господарську діяльність, яка відбувалась в різних типах господарств (ергастеріях, латифундіях, торгових точках купців, конторах мінял і т.п.). В міру економічного розвитку вона трансформувалась, набуваючи різноманітні форми, зв’язані з особливостями діяльності ділових людей, інженерів, адміністраторів, економістів. Дух епохи також значно впливав на зміст і структуру обліку. В роботі досліджуються етапи розвитку бухгалтерського обліку на його довгому шляху від виникнення до сучасної подвійної бухгалтерії.
Description: Досліджені питання етапи розвитку бухгалтерського обліку від його виникнення до сучасної подвійної бухгалтерії.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9410
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудиту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Даньків_Експансія подвій_бух_ЖДТУ_2012..doc117.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.