Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9412
Title: Аналітичні та контрольні процедури в процесі управління витратами підприємств
Other Titles: Analytical and control procedures in the enterprise cost management
Authors: Остап'юк, Мирослав Ярославович
Хом'як, Олександр Петрович
Даньків, Йосип Якимович
Keywords: Економіка підприємства: витрати, витрати, управління витратами, водопостачальні підприємства, оптимізація витрат, аналіз, контроль.
Issue Date: 2012
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Остап'юк. Аналітичні та контрольні процедури в процесі управління витратами підприємства / М.Я.Остап'юк, М.Я., Хом’як, Й.Я. Даньків, // Науковий вісник УжНУ. Серія «Економіка». - Вид-во Ужгородського університету. - Ужгород--2012. -- №.35 (ч.1.). С. 188 – 193.
Series/Report no.: Науковий вісник Ужгородського університету. Економіка;Випуск 35, ч.1.
Abstract: Основні проблеми раціональної організації діяльності підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів на сучасному етапі розвитку вітчизняної економічної системи пов’язані насамперед із недостатнім розвитком комплексу прикладних та загально-теоретичних методів та підходів до оптимізації витрат цих суб’єктів господарювання. Зважаючи на вказане, у статті зосереджено увагу на дослідженні можливих шляхів та напрямів впровадження у практичну діяльність надавачів зазначених комунальних послуг тих новітніх розробок загальної теорії менеджменту, які стосуються удосконалення управлінського впливу на формування складу планових витрат та чіткого обліку фактичних витрат таких підприємств.
Description: Досліджені основні проблеми раціональної організації діяльності підприємств централізованого водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів та напрями впровадження у практичну діяльність новітніх розробок загальної теорії менеджменту на основі чіткого обліку фактичних витрат таких підприємств.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9412
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.