Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9529
Назва: Проблеми реформування бухгалтерського обліку в Україні
Інші назви: Problems of accounting reform in Ukraine
Автори: Даньків, Йосип Якимович
Ключові слова: Бухгалтерський облік, Бухгалтерський облік, реформування обліку, Україна, облікова системи, міжнародні стандарти обліку, план рахунків облліку.
Дата публікації: 17-січ-2001
Видавництво: Ужгород, видавництво "Патент"
Бібліографічний опис: Даньків Й.Я. Проблеми реформування бухгалтерського обліку в Україні // Дар служити науці / Й.Я. Даньків // Науковий збірник на пошану доктора історичних наук, професора Володимира Задорожного. - Ужгород: Патент, 2001. – С. 125-132.ISBN 966-7725-21-9.
Серія/номер: Дар служити науці;Науковий збірник, - 2001. – С. 125-132.ISBN 966-7725-21-9.
Короткий огляд (реферат): В статті досліджуються проблеми реформування бухгалтерського обліку в Україні на основі вивчення його зарубіжних систем і моделей, міжнаціональних планів рахунків обліку.
Опис: Досліджені проблеми реформування бухгалтерського обліку в Україні на основі вивчення його зарубіжних систем і моделей, міжнаціональних планів рахунків обліку.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9529
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.