Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9552
Title: Подвійна бухгалтерія та нариси з історії становлення обліково-правової культури України
Other Titles: Double accounting and essays on the history of the development of accounting and legal culture of Ukraine
Authors: Остап'юк, Мирослав Ярославович
Лучко, Михайло Романович
Даньків, Йосип Якимович
Keywords: Бухгалтерський облік: ІСТОРІЯ, одвійна бухгалтерія, правова культура, податкова система, трипільська і грецька цивілізації, Київська Русь і князівство.
Issue Date: 26-Dec-2003
Publisher: Ужгород: ДВНЗ «УжНУ»
Citation: Остап’юк М.Я. Подвійна бухгалтерія та нариси з історії становлення обліково-правової культури України / М.Я. Остап’юк, М.Р. Лучко, Й.Я. Даньків //Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Економіка. - Випуск 14. - Ужгород, 2004. – С.190-195. ISSN: 0869-0782.
Series/Report no.: Серія: Економіка;Випуск 14. 2004. – С.190-195. ISSN: 0869-0782.
Abstract: В статті автори стверджують, що венеціанський учений-монах Лука Пачолі не міг бути родоначальником подвійного запису, а він виник стихійно і ми не можемо назвати його винахідника. В наступних параграфах статті автори намагаються відтворити окремі періоди історичного становлення і подальшого розвитку обліково-правової культури і податкової системи в Україні, починаючи з дослов'янського періоду -- періоду трипільської і грецької цивілізацій (УІІІ-У століттях до нашої ери) аж до періоду виникнення Київської Русі і правління перших київських князів (ІХ_ХІІІ сталоліттях нашої ери).
Description: Стверджуютсяь, що венеціанський учений-монах Лука Пачолі не міг бути родоначальником подвійного запису, а він виник стихійно і ми не можемо назвати його винахідника.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9552
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.