Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9594
Title: Обґрунтування стратегії управління інноваційною діяльністю і методика вибору інноваційних завдань
Other Titles: Обґрунтування стратегії управління інноваційною діяльністю і методика вибору інноваційних завдань
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Ножова, Г.В.
Keywords: інновації, інноваційна діяльність, регіон, модель, критерії
Issue Date: 2011
Publisher: Полтава: РВВ ПУЕТ
Citation: І.Г. Брітченко, Г.В. Ножова Обґрунтування стратегії управління інноваційною діяльністю і методика вибору інноваційних завдань / Г. В. Ножова, І. Г. Брітченко // Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. Серія : Економічні науки. - 2011. - № 6(1). - С. 178-185.
Series/Report no.: УДК 005.591.6;
Abstract: В статті розглянуті питання управління інноваційної діяльності на усіх рівнях управління регіоном. Показано, як будувати інноваційну діяльність в регіоні, визначено склад та роль її учасників, а також стандарти для їх реалізації, методи, регламент та інструментальні способи, сформована модель вибору пріорітетних інноваційних завдань на регіональному рівні.
Description: В статті розглянуті питання управління інноваційної діяльності на усіх рівнях управління регіоном. Показано, як будувати інноваційну діяльність в регіоні, визначено склад та роль її учасників, а також стандарти для їх реалізації, методи, регламент та інструментальні способи, сформована модель вибору пріорітетних інноваційних завдань на регіональному рівні.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9594
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.