Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9704
Title: Бухгалтерський облік в основних галузях економіки України в умовах формування ринкових відносин
Other Titles: Accounting in key sectors of the economy Ukraine in conditions of market relations
Authors: Смоленюк, Петро Степанович
Даньків, Йосип Якимович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Лучко, Михайло Романович
Keywords: Бухгалтерський облік, Теорія бухгалтерського обліку, облік в галузях економіки.
Issue Date: 18-Dec-1994
Publisher: Ужгород: Карпати
Citation: Смоленюк П.С Бухгалтерський облік в основних галузях економіки України в умовах формування ринкових відносин: Навч. посіб. - / П.С. Смоленюк П.С., Й.Я. Даньків, М.Я. Остап’юк, М.Р. Лучко . - Ужгород: Карпати.- 1994. – 317 с.- ISBN: 5-7757-0707-9.
Abstract: У навчальному посібнику з врахуванням умов формування ринкових відносин в економіці України розкриваються теоретичні основи бухгалтерського обліку в державних і недержавних підприємствах (товариствах), значна увага звернена на висвітлення особливостей бухгалтерського обліку в промисловості, будівництві, сільському господарстві і торгівлі з відображенням нових підходів до організації бухгалтерського обліку і звітності.
Description: Відображені з врахуванням умов формування ринкових відносин в економіці України теоретичні основи бухгалтерського обліку в державних і недержавних підприємствах (товариствах)..
Type: Text
Publication type: Книга, підручник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9704
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.