Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9704
Title: Бухгалтерський облік в основних галузях економіки України в умовах формування ринкових відносин
Other Titles: Accounting in key sectors of the economy Ukraine in conditions of market relations
Authors: Смоленюк, Петро Степанович
Даньків, Йосип Якимович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Лучко, Михайло Романович
Keywords: бухгалтерський облік, теорія бухгалтерського обліку, облік в галузях економіки
Issue Date: 18-Dec-1994
Publisher: Карпати
Citation: Бухгалтерський облік в основних галузях економіки України в умовах формування ринкових відносин : навч. посіб. для студ. вузів та самостійного вивчення основ бухгалтерського обліку / П. С. Смоленюк, Й. Я. Даньків, М. Я. Остап’юк, М. Р. Лучко. – Ужгород : Карпати. 1994. – 317 с.
Abstract: У навчальному посібнику з врахуванням умов формування ринкових відносин в економіці України розкриваються теоретичні основи бухгалтерського обліку в державних і недержавних підприємствах (товариствах), значна увага звернена на висвітлення особливостей бухгалтерського обліку в промисловості, будівництві, сільському господарстві і торгівлі з відображенням нових підходів до організації бухгалтерського обліку і звітності.
Description: Відображені з врахуванням умов формування ринкових відносин в економіці України теоретичні основи бухгалтерського обліку в державних і недержавних підприємствах (товариствах)..
Type: Text
Publication type: Навчальний посібник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9704
ISBN: 5-7757-0707-9
Appears in Collections:Навчально - методичні видання кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.