Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9785
Title: Тенденції взаємозв’язку і взаємовпливу у податкової та бухгалтерських систем в Україні
Other Titles: Trends and mutual relationship with the tax and accounting systems in Ukraine
Authors: Остап'юк, Мирослав Ярославович
Даньків, Йосип Якимович
Keywords: Бухгалтерський і податковий облік, Податковий облік, бухгалтерський облік, зарубіжний облік, світові моделі обліку.
Issue Date: Jun-1999
Publisher: Ужгород: Ужгородський державний університет
Citation: Остап’юк М.Я. Остап’юк М.Я. Тенденції взаємозв’язку і взаємовпливу у податкової та бухгалтерських систем в Україні / М.Я. Остап’юк, Й.Я. Даньків // Науковий вісник Ужгородського університету: Серія “Економіка”. Випуск 2. - Ужгород, 1999. – С.329-342. М.Я. Остап’юк, Й.Я. Даньків // Науковий вісник Ужгородського університету: Серія “Економіка”. Випуск 2. - Ужгород, 1999. – С.329-342. ISBN 966-7242-85-4.
Series/Report no.: Серія: Економіка;№2. - 1999. - С.329-342. ISBN 966-7242-85-4.
Abstract: В статті досліджені тенденції взаємозв’язку і взаємовпливу у податкової та бухгалтерських систем в Україні на основі вивчення світових моделей обліку. Наведені методики визначення валового доходу і валових витрат, проаналізовані податкове законодавство з метою створення єдиних основ регулювання бухгалтерського обліку в Україні.
Description: Досліджені тенденції взаємозв’язку і взаємовпливу у податкової та бухгалтерських систем в Україні на основі вивчення світових моделей обліку.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9785
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.