Browsing by Author Остап’юк, М.Я.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Аналітичні та контрольні процедури в процесі управління витратами підприємствОстап’юк, М.Я.; Хом’як, О.П.; Даньків, Йосип Якимович
2011Бухгалтерський облік в Україні у XVI-XVIII ст., конституція Пилипа Орлика.Даньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.
2017Витоки облікової практики і облікової правової культури на українських землях у V ст. до н. е. – ХІ ст. н. е.Даньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Яремко, І.Й.
2016Від обліково-правової культури до облікової наукиДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Сливка, Я.В.
2015Економіка, управління, облік та право України-Русі ІХ – ХІV ст. (короткий історичний огляд)Даньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Даньків, Володимир Йосифович; Шостаківська, Н.М.
2011З історії розвитку та обліку лізингових операційДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.
2016Облік витрат в промисловості на охорону навколишнього середовища та покращення техноекологічної ситуаціїДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Остап’юк, П.Ю.
2012Облік та аналіз виконання діючих норм часу на підприємствах малого та середнього бізнесуДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Хом’як, О.П.
2010Облік та право на території України періоду княжої доби (кінця ІХ ст. – кінця ХІІ ст.)Остап’юк, М.Я.; Даньків, Йосип Якимович
2013Облік і контроль використання робочого часуДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Калинчук, Л.І.
2014Облікова інформація в системі управління інвестиційною діяльністюДаньків, Йосип Якимович; Крупка, Я.Д.; Остап’юк, М.Я.; Гетьман, О.М.
2014Інновації: становлення, політика та сучасні стратегічні тенденції розвиткуДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.; Даньків, Володимир Йосифович; Яцишин, Н.З.
2017Історичний синтез облікових систем у формуванні облікової культури країн ЛевантуДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.
2014Історія та еволюція обліку інвестиційних процесівДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.
2015Італійський вплив та особливості обліку в інших країнах Європи в середні вікиДаньків, Йосип Якимович; Остап’юк, М.Я.