Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10621
Название: Баланс та аналіз фінансової стійкості підприємства на його основі
Другие названия: Balance and analysis of the financial stability of the enterprise on its basis
Авторы: Ганусич, Вероніка Олександрівна
Даньків, Йосип Якимович
Ключевые слова: Баланс та аналіз фінансової стійкості підприємства, баланс, форма фінансової звітності, оцінка статей балансу, суб’єктивність статики балансу, фінансова стійкість, оптимізація фінансової стійкості.
Дата публикации: 26-сен-2005
Издательство: Київський національний економічний університет
Библиографическое описание: Ганусич В.О. Баланс та аналіз фінансової стійкості підприємства на його основі (на прикладі сільськогосподарських підприємств Закарпатської області). – Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.06.04 – „Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”. – Київський національний економічний університет, Київ, 2005.
Серия/номер: Автореферати кандидатських дисертацій;
Краткий осмотр (реферат): Дисертацію присвячено комплексному вивченню змісту, форми, оцінки статей балансу, принципів та методики його аналізу. Досліджено зміст балансу як елемента методу бухгалтерського обліку, запропоновано характеризувати його у широкому та вузькому розумінні. Розроблено та науково обґрунтовано зміни до чинної форми балансу, які сприятимуть повній реалізації мети складання даного звіту – його аналізу. На основі вивчення динамічної та статичної природи балансу запропоновано статику балансового звіту визнати суб’єктивною. Відповідно до цього в роботі на основі динамічного підходу розроблено принципи та методику аналізу фінансової стійкості сільськогосподарських підприємств. Запропоновано шляхи оптимізації фінансової стійкості сільськогосподарських підприємств Закарпатської області.
Описание: Здійснено комплексне вивчення змісту, форми, оцінки статей балансу, принципів та методики його аналізу..
Тип: Text
Тип публикации: Автореферат
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10621
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри обліку і аудиту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ГАНУСИЧ _Баланс та аналіз фінансової стійкості_Автореферат.doc211 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.