Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/1823
Название: Проблеми формування резерву сумнівних боргів: міжнародний досвід та вітчизняна практика
Авторы: Макарович, Вікторія Костянтинівна
Ключевые слова: бухгалтерський облік, резерв сумнівних боргів, сумнівна заборгованість, безнадійна заборгованість, принцип обачності, чиста реалізаційна вартість дебіторської заборгованості, оцінка дебіторської заборгованості на дату балансу, методи оцінки дебіторської заборгованості на дату балансу.
Дата публикации: 2007
Издательство: Вид-во Національного ун-ту "Львівська політехніка"
Библиографическое описание: Макарович В.К. Проблеми формування резерву сумнівних боргів: міжнародний досвід та вітчизняна практика. Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку /В.К. Макарович // Вісник Національного університету "Львівська політехника".-Львів: Вид-во Національного ун-ту "Львівська політехніка".-2007.-№577.– С.219-225.
Краткий осмотр (реферат): Стаття присвячена питанням формування резервів сумнівних боргів в умовах реформування бухгалтерського обліку в Україні із врахуванням міжнародного досвіду. Розглянуто економічну сутність резервів сумнівних боргів в якості економічної категорії та методику їх формування. Особлива увага приділена виявленню переваг та недоліків в нормативному законодавстві країни, які існують, на сьогоднішній день, стосовно методів оцінки дебіторської заборгованості на дату балансу.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/1823
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри обліку і аудиту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Makarovych V_K_6.pdf1.22 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.