Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19826
Название: Курсове проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво»
Авторы: Кічура, Анастасія Володимирівна
Ключевые слова: Регіональне лісівництво, Навчальний посібник
Дата публикации: 2016
Издательство: Видавництво УжНУ «Говерла»
Библиографическое описание: Кічура А. В. Курсове проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво»: навч. посіб. / А. В. Кічура ; ДВНЗ "Ужгородський національний університет", Геогр. ф-т, Каф. лісівництва. – Ужгород: Вид-во УжНУ «Говерла», 2016. – 104 с.
Краткий осмотр (реферат): У посібнику подано узагальнені теоретичні та методичні напрацювання й практичний досвід з проектування комплексу лісогосподарських заходів у лісах різних лісорослинних зон, де за сукупного впливу природних й антропогенних чинників відбувається специфічне формування та функціонування насаджень. Наголошено, що для покращення якісного стану та підвищення продуктивності деревостанів різних регіонів науково обгрунтоване ведення лісового господарства найбільш доцільно здійснювати за зональним принципом і на лісотипологічній основі. Викладена в посібнику інформація допоможе студентам магістерського рівня підготовки зі спеціальності 8.09010301 – лісове господарство в отриманні навиків самостійної роботи під час курсового проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво» та буде корисною для науковців і практичних спеціалістів з лісового господарства.
Тип: Text
Тип публикации: Навчальний посібник
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19826
ISBN: 978-617-7333-25-7
Располагается в коллекциях:Навчально - методичні видання кафедри лісівництва

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kichura_2016.pdf645.03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.