Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19826
Назва: Курсове проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво»
Автори: Кічура, Анастасія Володимирівна
Ключові слова: Регіональне лісівництво, Навчальний посібник
Дата публікації: 2016
Видавництво: Видавництво УжНУ «Говерла»
Бібліографічний опис: Кічура А. В. Курсове проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво»: навч. посіб. / А. В. Кічура ; ДВНЗ "Ужгородський національний університет", Геогр. ф-т, Каф. лісівництва. – Ужгород: Вид-во УжНУ «Говерла», 2016. – 104 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику подано узагальнені теоретичні та методичні напрацювання й практичний досвід з проектування комплексу лісогосподарських заходів у лісах різних лісорослинних зон, де за сукупного впливу природних й антропогенних чинників відбувається специфічне формування та функціонування насаджень. Наголошено, що для покращення якісного стану та підвищення продуктивності деревостанів різних регіонів науково обгрунтоване ведення лісового господарства найбільш доцільно здійснювати за зональним принципом і на лісотипологічній основі. Викладена в посібнику інформація допоможе студентам магістерського рівня підготовки зі спеціальності 8.09010301 – лісове господарство в отриманні навиків самостійної роботи під час курсового проектування з дисципліни «Регіональне лісівництво» та буде корисною для науковців і практичних спеціалістів з лісового господарства.
Тип: Text
Тип публікації: Навчальний посібник
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19826
ISBN: 978-617-7333-25-7
Розташовується у зібраннях:Навчально - методичні видання кафедри лісівництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kichura_2016.pdf645.03 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.