Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19955
Название: Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат, адвокатура, правовий статус адвоката, незалежність адвоката, набуття статусу адвоката, оформлення повноважень адвоката, права та обов’язки адвоката, гарантії адвокатської діяльності, професійна відповідальність адвоката.
Дата публикации: 2018
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні: автореф. дис. на здоб. наук. ступ. докт. юрид. наук: спец. 12.00.10. К, 2018. 42 с.
Краткий осмотр (реферат): Заборовський В. В. Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні. – Кваліфікаційна наукова праця на правах рукопису. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура. – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України. – Київ, 2017. Дисертація є комплексним дослідженням теоретико-правових і практичних проблем визначення як сутності правового статусу адвоката, так і шляхів його вдосконалення. Дисертантом розкриваються місце і роль інституту адвокатури в механізмі здійснення правосуддя, етапи його становлення та розвитку в контексті еволюції розуміння терміно-понять «адвокат» і «адвокатура», надаються авторські дефініції кожного із них та встановлюється співвідношення між ними. Запропоновано новий концептуальний підхід щодо визначення сутності та структури правового статусу адвоката, а також порядку набуття конкретного його виду. Розкривається правова природа та встановлюється співвідношення між незалежністю і самостійністю адвоката, а також надається авторське визначення поняття «незалежний правовий статус адвоката». Здійснено комплексне дослідження сутності кожного із структурних елементів професійного правового статусу адвоката та розроблено низку позицій та рекомендацій, спрямованих на усунення недоліків їх практичної реалізації.
Тип: Text
Тип публикации: Автореферат
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19955
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1. aref_Zaborovsky V. V..pdf542.9 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.