Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19955
Назва: Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні
Автори: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключові слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат, адвокатура, правовий статус адвоката, незалежність адвоката, набуття статусу адвоката, оформлення повноважень адвоката, права та обов’язки адвоката, гарантії адвокатської діяльності, професійна відповідальність адвоката.
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Заборовський В.В. Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні: автореф. дис. на здоб. наук. ступ. докт. юрид. наук: спец. 12.00.10. К, 2018. 42 с.
Короткий огляд (реферат): Заборовський В. В. Правовий статус адвоката в умовах становлення громадянського суспільства та правової держави в Україні. – Кваліфікаційна наукова праця на правах рукопису. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура. – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України. – Київ, 2017. Дисертація є комплексним дослідженням теоретико-правових і практичних проблем визначення як сутності правового статусу адвоката, так і шляхів його вдосконалення. Дисертантом розкриваються місце і роль інституту адвокатури в механізмі здійснення правосуддя, етапи його становлення та розвитку в контексті еволюції розуміння терміно-понять «адвокат» і «адвокатура», надаються авторські дефініції кожного із них та встановлюється співвідношення між ними. Запропоновано новий концептуальний підхід щодо визначення сутності та структури правового статусу адвоката, а також порядку набуття конкретного його виду. Розкривається правова природа та встановлюється співвідношення між незалежністю і самостійністю адвоката, а також надається авторське визначення поняття «незалежний правовий статус адвоката». Здійснено комплексне дослідження сутності кожного із структурних елементів професійного правового статусу адвоката та розроблено низку позицій та рекомендацій, спрямованих на усунення недоліків їх практичної реалізації.
Тип: Text
Тип публікації: Автореферат
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19955
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1. aref_Zaborovsky V. V..pdf542.9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.