Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20002
Название: Методичні вказівки до лабораторного практикуму зі спеціального курсу “Основи імпульсної техніки”
Авторы: Шуаібов, Олександр Камілович
Дащенко, А.Й.
Грабова, Ірина Аркадіївна
Ключевые слова: імпульсна техніка
Дата публикации: 2005
Издательство: УжНУ
Библиографическое описание: Шуаібов Олександр Камілович. Методичні вказівки до лабораторного практикуму зі спеціального курсу “Основи імпульсної техніки” : навч. посіб. для студ. ІV курсу спеціалізації “Квантова електроніка” / О. К. Шуаібов, А. Й. Дащенко, І. А. Грабова ; рец. В. Г. Дробнич. – Ужгород : ДВНЗ "УжНУ", 2005. – 50 с. : іл. – Бібліогр.: с. 50.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник написано у відповідності до програми спеціального курсу “Основи імпульсної техніки”, який викладається студентам четвертого курсу фізичного факультету, що спеціалізуються на кафедрі квантової електроніки. Навчальний посібник містить описи до чотирьох лабораторних робіт з імпульсної техніки. Основну увагу в посібнику приділено вивченню фізичних основ формування низьковольтних електричних імпульсів з допомогою пасивних ланок, підсилення імпульсів малої амплітуди, формування імпульсів із використанням ланок на основі діодів, транзисторів та логічних мікросхем, а також генерування низьковольтних прямокутних імпульсів. Ці відомості містяться в теоретичній частині до відповідних лабораторних робіт. В кінці опису до кожної роботи наведено перелік контрольних запитань із теми та список використаної літератури. В кінці навчального посібника приведений узагальнений список використаної літератури, який охоплює літературу до всіх чотирьох лабораторних робіт. Для кожної лабораторної роботи зформульована мета, наведена схема лабораторного макету та конкретні завдання, які супроводжуються короткими методичними вказівками. Процес виконання лабораторної роботи включає попередню теоретичну підготовку, ознайомлення з електричною схемою лабораторного макета та відповідними приладами, що використовуються для проведення лабораторної роботи, виконання експеримнетальних завдань, оформлення звіту та захист робіт. Студенти, які не захистили дві раніше виконані роботи, до виконання наступної не допускаються. В разі успішного виконання і захисту всіх лабораторних робіт студент допускається до складання заліку зі спецкурсу “Основи імпульсної техніки”.
Тип: Text
Image
Тип публикации: Навчальний посібник
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20002
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри квантової електроніки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
lab1_4-05.pdf1.05 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.