Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20002
Назва: Методичні вказівки до лабораторного практикуму зі спеціального курсу “Основи імпульсної техніки”
Автори: Шуаібов, Олександр Камілович
Дащенко, А.Й.
Грабова, Ірина Аркадіївна
Ключові слова: імпульсна техніка
Дата публікації: 2005
Видавництво: УжНУ
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до лабораторного практикуму зі спеціального курсу “Основи імпульсної техніки”: навч.посіб. / О. К. Шуаібов, А. Й. Дащенко, І. А. Грабова. – Ужгород : УжНУ, 2005, – 50 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник написано у відповідності до програми спеціального курсу “Основи імпульсної техніки”, який викладається студентам четвертого курсу фізичного факультету, що спеціалізуються на кафедрі квантової електроніки. Навчальний посібник містить описи до чотирьох лабораторних робіт з імпульсної техніки. Основну увагу в посібнику приділено вивченню фізичних основ формування низьковольтних електричних імпульсів з допомогою пасивних ланок, підсилення імпульсів малої амплітуди, формування імпульсів із використанням ланок на основі діодів, транзисторів та логічних мікросхем, а також генерування низьковольтних прямокутних імпульсів. Ці відомості містяться в теоретичній частині до відповідних лабораторних робіт. В кінці опису до кожної роботи наведено перелік контрольних запитань із теми та список використаної літератури. В кінці навчального посібника приведений узагальнений список використаної літератури, який охоплює літературу до всіх чотирьох лабораторних робіт. Для кожної лабораторної роботи зформульована мета, наведена схема лабораторного макету та конкретні завдання, які супроводжуються короткими методичними вказівками. Процес виконання лабораторної роботи включає попередню теоретичну підготовку, ознайомлення з електричною схемою лабораторного макета та відповідними приладами, що використовуються для проведення лабораторної роботи, виконання експеримнетальних завдань, оформлення звіту та захист робіт. Студенти, які не захистили дві раніше виконані роботи, до виконання наступної не допускаються. В разі успішного виконання і захисту всіх лабораторних робіт студент допускається до складання заліку зі спецкурсу “Основи імпульсної техніки”.
Тип: Text
Image
Тип публікації: Навчальний посібник
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20002
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри квантової електроніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
lab1_4-05.pdf1.05 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.