Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20243
Назва: Право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань в якості одного з основних його професійних прав
Автори: Заборовський, Віктор Вікторович
Бисага, Юрій Михайлович
Ключові слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; професійна правнича допомога; професійні права адвоката; право на залучення експерта та спеціаліста.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Ужгородський національний університет
Бібліографічний опис: Заборовський В.В., Бисага Ю.М. Право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань в якості одного з основних його професійних прав. Порівняльно-аналітичне право. 2017. № 2. С. 237-240. URL: http://pap.in.ua/2_2017/66.pdf (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Короткий огляд (реферат): У статті досліджується правова природа права адвоката залучати експертів та спеціалістів в якості одного із основних його професійних прав, що спрямоване на формування належної та допустимої доказової бази. Робиться висновок, за яким право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань суттєво розширює його можливості щодо отримання доказової інформації у даній сфері, а отже, спрямоване на формування для адвоката належних умов надання правової допомоги на професійній основі.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20243
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.